Kalender 2018 – 2019

Augustus 2018

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
 30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

21

Clubavond
6 kleine tafels

22
23

Clubavond 3B
4 kleine tafels

24
25
26
27

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

28

Clubavond
6 kleine tafels

29
30

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD7 – D.O.E.T. 1

31
 1
 2

September 2018

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
27 28 29 30 31
1
2
3

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

4

Clubavond
6 kleine tafels

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 2 en 5
4 kleine tafels

NHD 14 – NHD 13 

5

NHD 8 – NHD 5

NHD 18 – NHD 17

6

Clubavond 3B
4 kleine tafels

7

NHD 4 – De Opkomst 1

NHD 9 – De Lindeboom

NHD 19 – B.C.B.S. 1

8
9
10

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

11

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – Liefhebber 22

12

PK WOC:
Aanvang 13:00 uur
A-01
C-03
4 kleine tafels

13

Clubavond 3B
4 kleine tafels

14

PK WOC:
Aanvang 13:00 uur
A-04
B-04
4 kleine tafels

NHD 17 – De Wurf

NHD 16 – Het Gouden Hoofd 2

15
16
17

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

18

Clubavond
6 kleine tafels

19
20

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 18 – De Hoop 6

21
22
23
24

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

25

Clubavond
6 kleine tafels

26
27

Clubavond 3B
4 kleine tafels

28

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 1, 2 en 4
6 kleine tafels

29
30

Oktober 2018

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

2

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 14 – District NWN

3

NHD 11 – De Paus 1

NHD 5 – ’t Moddermannetje 4

NHD 17 – Horna 15

4

Clubavond 3B
4 kleine tafels

5

NHD 4 – de Stompetoren 2

NHD 8 – NHD 9

NHD 7 – Tokoloco 3

6
7
8

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

9

Clubavond
6 kleine tafels

10

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 2

11

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 18 – De Ark 2

12

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 2

13
14
15

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

16

Clubavond
6 kleine tafels

17

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 2

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 3, 4 en 5
6 kleine tafels

NHD 16 – Horna 16

18

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 19 – D.R.K. 2

19

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 3

NHD 9 – NHD 5

20
21
22

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

23

Clubavond
6 kleine tafels

24

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 3

25

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 17 – Horna 18

NHD 14 – De Branding

26

PK 3B hoofdklasse
3 tafels poule 3

27
28
29

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

30

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – Liefhebber 20

31

NHD 4 – BCL 1

NHD 8 – Nieuw Leven 2

1
2
3
4

November 2018

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
29
30
31
1

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 5 – DRK 3

2

PK 3B. gr. 3e klasse

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 1, 2 en 5
6 kleine tafels

NHD 11 – Team 1

NHD 18 – Carambole – Vloerwerk 1

3
4
5

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

6

Clubavond
6 kleine tafels

PK 3B. gr. 3e klasse

7

PK libre 3e klasse
3 tafels

NHD 19 – De Hoop 4

8

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – V.K.G.

9

PK 3B. gr. 3e klasse

PK libre 3e klasse
3 tafels

10
11
12

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

13

Clubavond
6 kleine tafels

14

NHD 9 – DRK 3

NHD 7 – Wurf / Kok Metaal 1

15

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 5 – De Sport 2

16

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 3 en 4
4 kleine tafels

NHD 8 – Acquit ’83 2

NHD 18 – De Ark 1

17
18
19

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

20

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – B en S 1

21
22

Clubavond 3B
4 kleine tafels

23

NHD 4 – Horna 19

NHD 17 – ’t Kraaienest 1

24
25
26

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

27

Clubavond
6 kleine tafels

28

PK BS 5e klasse
3 tafels

NHD 16 – Twisk 2

29

Clubavond 3B
4 kleine tafels

30

PK BS 5e klasse
3 tafels

NHD 11 – D.O.E.T. 3

1
2

December 2018

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
26
27
28
29
30
1
2
3

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

4

Clubavond
6 kleine tafels

5

Sinterklaasavond

6

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 19 – ’t Kraaienest 3

7

PK Libre 2e klasse
3 tafels

NHD 7 –
’t Moddermannetje 2

8
9
10

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

11

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – B en S 2

12

PK Libre 2e klasse
3 tafels

NHD 9 – Jong Leven 1

13

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 5 – De Lindeboom

NHD 14 – Lang Rond 3

14

Finale gewest 3B hoofdklasse
4 kleine tafels
Aanvang 18:45 uur

15

Finale gewest 3B hoofdklasse
4 kleine tafels
Aanvang 11:00 uur

16

Finale gewest 3B hoofdklasse
4 kleine tafels
Aanvang 11:00 uur

17

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 2, 4 en 5
6 kleine tafels

18

Clubavond
6 kleine tafels

19
20

Clubavond 3B
4 kleine tafels

21
22
23
24

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

25

Eerste Kerstdag

26

Tweede Kerstdag

27

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 18 – De Hoop 1

NHD 17 – T3B

28
29
30
31

Oudejaarsavond

1
2
3
4
5
6

Januari 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
31
1

Nieuwjaarsdag

2
3

Clubavond 3B
2 kleine tafels

NHD 11 – ’t Kraaienest 2

NHD 16 – ABC 2

4

PK libre 1e klasse
2 tafels

NHD 4 – Witte Huis 3

5
6
7

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

8

Clubavond
6 kleine tafels

WOC
Aanvang 13:00 uur
Team 1 en 3
4 kleine tafels

9
10

Clubavond 3B
4 kleine tafels

11

PK libre 1e klasse
2 tafels

12
13
14

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

15

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – Hazefelder 1

16

NHD 8 – Nieuw Leven 1

NHD 17 – WF Het Gouden Hoofd 1

NHD 14 – D.V.O.G. 1

17

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 5 – D.O.E.T. 4

18

PK BS 3e klasse
3 tafels

NHD 7 – Horna 12

19
20
21

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

22

Clubavond
6 kleine tafels

23

NHD 9 – De Sport 2

NHD 18 – De Wurf

24

Clubavond 3B
4 kleine tafels

25

PK BS 3e klasse
3 tafels

26
27
28

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

29

Clubavond
6 kleine tafels

30

NHD 8–Kunstgenot 1

NHD 16 – Het Centrum 1

31

Clubavond 3B
4 kleine tafels

1
2
3

Februari 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
28
29
30
31
1

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 2, 4 en 5
6 kleine tafels

NHD 4 – De Sport 1

NHD 11 – De Torenschouw 1

2
3
4

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

5

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – Waterland

6

PK 3B groot 2e klasse

7

Clubavond 3B
4 kleine tafels

8

PK 3B groot 2e klasse

NHD 5 – Jong Leven 1

NHD 17 – D.R.K. 1

NHD 19 – ABC 1

9
10
11

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

12

Clubavond
6 kleine tafels

13
14

Clubavond 3B
4 kleine tafels

PK 3B groot 2e klasse

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 1 en 3
4 kleine tafels

NHD 7 – Horna 13

15

NHD 9 – D.O.E.T. 4

NHD 18 – Horna 15

NHD 16 – ’t Centrum 3

16
17
18

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

19

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 14 – D.V.O.G. 2

20

PK BS 2e klasse
3 tafels

21

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 4 – Tokoloco 2

22

PK BS 2e klasse
3 tafels

NHD 11 – De Stompetoren 1

23
24
25

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

26

Clubavond
6 kleine tafels

27

Finale Libre hoofdklasse
Aanvang 18:45
4 kleine tafels

28

Clubavond 3B
4 kleine tafels

1
2
3

Maart 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
25
26
27
28
1

Finale Libre hoofdklasse
Aanvang 18:45 uur
4 kleine tafels

2

Finale Libre hoofdklasse
Aanvang 11:00
4 kleine tafels

3
4

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

5

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – District NWN

6

NHD 5—Nieuw Leven 2

NHD 17 – WF Cultura

NHD 16 – De Hoop 5

7

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 19 – Het Centrum 2

8

WOC:
Aanvang 13:00
Team 2, 4 en 5
6 kleine tafels

NHD 4 – DOS 1

NHD 8 – De Sport 2

9
10
11

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

12

Clubavond
6 kleine tafels

13
14

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 18 – Horna 18

NHD 14 – Lang Rond 2

15
16
17
18

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

19

Clubavond
6 kleine tafels

20
21

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 7 – Het Witte Huis 2

22

NHD 11 – C.I.O.S. 1

NHD 17 – De Hoop 2

23
24
25

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

26

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – De Branding

27
28

Clubavond 3B
4 kleine tafels

29
30
31

April 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

2

Clubavond
6 kleine tafels

3

WOC:
Aanvang 13:00 uur
Team 1 en 3
4 kleine tafels

4

Clubavond 3B
4 kleine tafels

5
6
7
8

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

9

Clubavond
6 kleine tafels

10
11

Clubavond 3B
4 kleine tafels

12
13
14
15

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

16

Clubavond
6 kleine tafels

17
18

Clubavond 3B
4 kleine tafels

19
20
21

Eerste Paasdag

22

Tweede Paasdag

23

Clubavond
6 kleine tafels

24
25

Clubavond 3B
4 kleine tafels

26
27

Koningsdag

28
29

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

30

Clubavond
6 kleine tafels

1
2
3
4
5