Teams seizoen 2017 – 2018

District teams NHD Libre

NHD 7

Klasse: C1
Jos Duyves Teamleider
Peter Mak
Dick Mol Res.
Han Rood Res.
Johan Kolenbrander
Ton Duyves
Klaas Dekker Res.
Kenneth Schiphorst Res.

NHD 4

Klasse: C2
Sjaak Smit Teamleider
Johan Kolenbrander Res.
Ruud v/d Gracht Res.
Piet Rood
Thijs Entius
Jaap Impink Res.

NHD 11

Klasse: C2
Simon Neuvel Teamleider
Kenneth Schiphorst
Peter Ramkema
Lucas Meppe Res.
Wim Knol Res.
Jaap Impink Res.
Co Besseling Res.

NHD 5

Klasse: C3
Ted van Haastrecht Teamleider
Simon Buis
Jos Klaver
Cor Ooyevaar
Jan Gieling Res.
Bert Spoelstra Res.
Cees Entius Res.

NHD 8

Klasse: C3
Jan Gieling Teamleider
Bert Spoelstra
Cees Entius
Simon Buis Res.
Paul Groot
Jos Klaver Res.

NHD 9

Klasse: C3
Danny Vermeulen Teamleider
Lucas Meppe
Joris Ligthart
Elwin Klaver
Leo Klaver

District teams NHD Driebanden

NHD 13

Klasse: A
Rene Feller Teamleider
Dieter Wirtz
Peter Feller
Theo Lageveen Res.

NHD 14

Klasse: A
Piet Blauw Teamleider
Hans Drayer
Henk van Bruggen
Theo Lageveen Res.

NHD 17

Klasse: B1
Jos Duyves Teamleider
Theo Lageveen
Jos Houtman Res.
Johan Kolenbrander
Gerrie Hoogland Res.
Klaas Dekker Res.
Rene Feller Res.

NHD 18

Klasse: B1
Peter Feller Teamleider
Jos Duyves Res.
Jos Houtman
Hero Peerdeman Res.
Rene Feller Res.
Gerrie Hoogland
Klaas Dekker Res.

NHD 19

Klasse: B1
Wim Knol Teamleider
Jos Duyves Res.
Jos Houtman Res.
Johan Kolenbrander Res.
Hero Peerdeman
Gerrie Hoogland
Klaas Dekker
Peter Feller Res.

NHD 16

Klasse: B2
Ruud v/d Gracht Teamleider
Theo Bot
Henk van Bruggen
Rene Feller Res.
Bert Spoelstra Res.
Wim Knol Res.

Teams WOC

NHD 1 – Groep B   NHD 2 – Groep E
Theo Bot Teamleider Ted van Haastrecht Teamleider
Thijs Entius René Feller
Henk van Bruggen Jos Seitzinger
Paul Groot Simon Buis
Cor Ooyevaar Co Besseling
Kees Vlaar Jos Klaver
 Emile Robert Karel Huying
NHD 3 – Groep A NHD 4 – Groep C
Gerbrand Balk Teamleider Sjaak Smit Teamleider
Han Rood Johan Kolenbrander
Ruud van der Gracht Ton Duyves
Simon Neuvel Piet Rood
Wim Knol Hero Peerdeman
Simon Knol