Tellen en schrijven seizoen 2017 – 2018

Op de wedstrijdavonden uiterlijk 18.45 uur aanwezig. Bij wedstrijden en finales in het weekend: minimaal 15 minuten voor aanvang aanwezig.

Kleding: zwarte schoenen, zwarte sokken, zwarte broek en wit overhemd.

Onderling ruilen bij verhindering: de naam van de vervanger vermelden op de lijst die op het prikbord hangt en tevens doorgeven aan Emile Robert: erobert@kpnmail.nl. Wij verzoeken u dringend dit te doen, zodat op onze site de wijzigingen te zien zijn. Emile gaat niet voor u op zoek naar een vervanger, u moet dit zelf regelen! Degene die als eerste vermeld staat, krijgt tijdig bericht. Als deze heeft geruild, zorgt hij/zij dat zijn/haar vervanger komt!

Dus: vervanger krijgt geen bericht. De eerst vermelde blijft dus verantwoordelijk voor de aanwezigheid van de vervanger. Wegblijven zonder geldige reden: boete van € 30,00. De wedstrijdleider zet zijn handtekening bij de aanwezige tellers en / of schrijvers in de daarvoor bestemde kolom.


Voorwedstrijden Libre 4de klas

Wedstrijdleider: Sjaak Smit – Aantal tafels: 4

Datum: 30-8-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 6-9-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 8-9-2017
Aanvang: 11.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Jos Duyves Simon Buis Gerrie Hoogland
Klaas Dekker Piet Gorter Johan Kolenbrander
Ruud v/d Gracht Piet Balk Jaap Impink
Henk v Bruggen Gerard Bakker Nico Korse
Hans Drayer Koos Does Gerard Korse
Piet Blauw Paul Groot Piet Kunis
Sjaak Peerdeman Ted v Haastrecht Hans v Leeuwen
Rene Feller Elwin Klaver Piet Rood zw

Finale 3B 3e klasse klein

Wedstrijdleider: Wim Knol – Aantal tafels: 4

Datum: 20-9-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 22-9-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 23-9-2017
Aanvang: 11.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Kees Nyssen Simon Buis Kees Vlaar
Peter van Westen Co Besseling Thijs Entius
Piet Gorter Paul Groot Gerard Bakker
Jan Gieling Cees Entius Ouke Dral

Voorwedstrijden Libre 2de klas

Wedstrijdleider: Jos Klaver – Aantal tafels: 4

Datum: 4-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 11-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 18-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Jos Hylkema Jan Jong(Stein) Micha Daman
Jan Jong cp Peter Feller Nico Beemster
Gem Doodeman Jan Gieling Hans Drayer
Peter Ramkema Elwin Klaver Co Besseling
Piet Sachs Joris Ligthart Karel Huijning
Jos Seitzinger Jaap Impink Theo Mensch
Peter Schouten Danny Vermeulen Dick Mol nib
Kees Schipper Marja Swier-Ramkema Han Rood

Voorwedstrijden 3B Hoofdklasse

Wedstrijdleider: Theo Bot – Aantal tafels: 4

Datum: 6-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 13-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 20-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Dieter Wirtz Peter Feller Ruud Schreijer
Piet Rood gr Cees Entius Marja Swier-Ramkema
Ton Duyves Dick Mol bl Jos Seitzinger
Paul Backus Peter Mak Danny Vermeulen
Piet Appelman Peter Laan Piet Sachs
Harry Wijnberg Bep Gieling Louis Ligthart
Mark Elashkar Nico Beerepoot Joris Ligthart
Carel Brandse Ad Langedijk Kees Vlaar

Voorwedstrijden 3B groot 3de Klas

Wedstrijdleider: Jan Posthumius – Aantal tafels: 2

Datum: 25-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 27-10-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 1-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Jan de Bruin Elwin Klaver Peter Ramkema
Theo Mensch Lucas Meppe Gerrie Hoogland
Johan Kolenbrander Fred Schuurman Jos Seitzinger
Ad Langedijk Ruud Schreijer Jos Duyves

Voorwedstrijden 3B groot 3de Klas

Wedstrijdleider: Jan Posthumius – Aantal tafels: 2

Datum: 3-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 9-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 10-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Piet Rood gr Micha Daman Gerard Korse
Gem Doodeman Dick Mol nib Nico Korse
Kees Nyssen Nico Beerepoot Rene Feller
Kees Schipper Simon Neuvel Peter Schouten

Voorwedstrijden BS 5de Klasse

Wedstrijdleider: Jos Houtman – Aantal tafels: 4

Datum: 8-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 10-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 15-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Sjaak Stavenuiter Bep Gieling Piet Blauw
Ouke Dral Simon Neuvel Koos Does
Ted van Haastrecht Jan Knol Ruud v/d Gracht
Gerard Hart Piet Balk Henk v Bruggen
Jacques Cobelens Gerard Bakker Sjaak Peerdeman
Simon Buis Piet Gorter Klaas Dekker
Piet Rood zw Hans v Leeuwen Johan Kolenbrander
Kenneth Schiphorst Peter v Westen Hans Drayer

Finale 3B groot 3de Klas

Wedstrijdleider: Wim Knol – Aantal tafels: 2

Datum: 22-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 24-11-2017
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 25-11-2017
Aanvang: 11.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Piet Balk Theo Bot Ouke Dral
Jacques Cobelens Nico Beerepoot Ad Langedijk

Voorwedstrijden BS 3de Klas

Wedstrijdleider: Jos Klaver – Aantal tafels: 4

Datum: 3-1-2018
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 5-1-2018
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 10-1-2018
Aanvang: 19.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Dieter Wirtz Jan Jong Stein Peter Ramkema
Jos Hylkema Sjaak Stavenuiter Dick Mol bl
Jan Jong cp Fred Schuurman Peter Laan
Paul Backus Carel Brandse Jan Knol
Piet appelman Kenneth Schiphorst Jan de Bruin
Marja Swier-Ramkema Harry Roel Lucas Meppe
Peter Mak Harry wijnberg Han Rood
Kees Schouten Mark Elashkar Kees Schouten

Finale Bandstoten 2de Klas

Wedstrijdleider: Wim Knol – Aantal tafels: 4

Datum: 21-2-2018
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 23-2-2018
Aanvang: 19.00 uur
Datum: 24-2-2018
Aanvang: 11.00 uur
Naam: Geruild met: Naam: Geruild met: Naam: Geruild met:
Thijs Entius Koos Does Gerard Hart
Piet Kunis Bep Gieling Louis Ligthart
Klaas Dekker Karel Huijning Nico Beemster
Ton Duyves Peter Schouten Piet Sachs