Kalender 2019 – 2020

Kalender 2019 – 2020

Augustus 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
29
30
31
1

Clubavond 3B
4 kleine tafels

2
3
4
5

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

6

Clubavond
6 kleine tafels

7
8

Clubavond 3B
4 kleine tafels

9
10
11
12

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

13

Clubavond
6 kleine tafels

14
15

Clubavond 3B
4 kleine tafels

16
17
18
19

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

20

Clubavond
6 kleine tafels

21
22

Clubavond 3B
4 kleine tafels

23
24
25
26

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

27

Clubavond
6 kleine tafels

28
29

Clubavond 3B
4 kleine tafels

30
31

September 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1
2

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

3

Clubavond
6 kleine tafels

4
5

Clubavond 3B
4 kleine tafels

WOC:
aanvang 13:00

Team 2, 3 en 5
6 kleine tafels

NHD 14 – Lang Rond 3

NHD 4 – NHD 9

6

NHD 17 – NHD 18

7
8
9

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

10

Clubavond
6 kleine tafels

11

WOC:
aanvang 13:00
PK, 4 kleine tafels

12

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – Hazefelder 1

NHD 11 – Torenschouw

13

NHD 7 – Tokoloco 3

NHD 5 – NHD 8

14
15
16

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

17

Clubavond
6 kleine tafels

18

PK 3 banden
2e klasse

NHD 17 – WF Cultura

19

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 8 – Nieuw Leven 2

20

NHD 19 – Het Centrum 1

NHD 18 – DRK 1

NHD 16 – Het Gouden Hoofd 2

WOC:
aanvang 13:00
PK, 4 kleine tafels

21
22
23

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

24

Clubavond
6 kleine tafels

25

PK 3 banden
2e klasse

NHD 9 – De Opkomst 1

26

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – Lang Rond 1

NHD 4 – De Paus 1

NHD 17 – De Hoop 1

27

WOC:
aanvang 13:00

Team 1 en 4
4 kleine tafels

28
29
30

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

Oktober 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1

Clubavond
6 kleine tafels

2

PK Libre
3e klasse

PK 3 banden
2e klasse

3

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – Liefhebber 20

4

PK Libre
3e klasse

NHD 11 – Het Witte Huis 2

5
6
7

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

8

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 14 – WBV MM 14

9

Finale 3 banden
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

10

Clubavond 3B
4 kleine tafels

PK 3 banden
1e klasse

11

Finale 3 banden
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

12

Finale 3 banden
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

13
14

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

15

Clubavond
6 kleine tafels

16

PK 3 banden
1e klasse

NHD 5 – Stompetoren 2

17

Clubavond 3B                   4 kleine tafels

NHD 19 – De Hoop 4

NHD 7 – D.O.E.T. 2

18

WOC:
aanvang 13:00
Team 2, 3 en 5
6 kleine tafels

PK 3 banden
1e klasse

NHD 16 – ’t Kraaienest 3

19
20
21

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

22

Clubavond
6 kleine tafels

23
24

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 18 – Sarto 1

25
26
27
28

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

29

Clubavond
6 kleine tafels

30

NHD 14 – Horna 8

NHD 9 – Team 1

31

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 4 – Tokoloco 2

NHD 8 – D.R.K. 3

November 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1 2 3
4

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

5

Clubavond
6 kleine tafels

6

WOC:
aanvang 13:00
Team 1 en 4

4 kleine tafels

7

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 5 – B.C.L. 2

NHD 7 – De Lindeboom 1

8

NHD 18 – WF Cultura

NHD 11 – De Sport 1

NHD 19 – Het Witte Huis 4

9
10
11

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

12

Clubavond
6 kleine tafels

13

Finale libre
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

14

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – District NWN

15

Finale libre
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

16

Finale libre
2e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

17
18

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

19

Clubavond
6 kleine tafels

20
21

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 8 – Kunstgenot 1

22

WOC:
aanvang 13:00
Team 2, 3 en 5

6 kleine tafels

23
24
25

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond
3B groot

26

Clubavond
6 kleine tafels

27

NHD 4 – Stompetoren 1

NHD 9 – Horna 19

NHD 16 – Twisk 2

28

Clubavond 3B
4 kleine tafels

PK libre
1e klasse

NHD 14 – NHD 13

29
30

December 2019

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1
2

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

3

Clubavond
6 kleine tafels

4

PK 3 banden groot
1e klasse

PK libre
1e klasse

5

Sinterklaasavond

6

NHD 7 – Horna 13

NHD 18 – De Hoop 1

7
8
9

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

10

Clubavond
6 kleine tafels

NHD 13 – Liefhebber 22

11

PK 3 banden groot
1e klasse

PK libre
1e klasse

NHD 5 – Witte Huis 3

12

Clubavond 3B
4 kleine tafels

13

PK 3 banden groot
1e klasse

NHD 11 – Horna 20

14
15
16

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

17

Clubavond
6 kleine tafels

18
19

Clubavond 3B
4 kleine tafels

WOC:
aanvang 13:00
Team 1 en 3
4 kleine tafels

NHD 13 – Horna 8

NHD 17 – DRK 1

20
21
22
23

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

24

Clubavond
6 kleine tafels

25

1e kerstdag

26

2e kerstdag

27

NHD 9 – C.I.O.S. 1

NHD 5 – Nieuw Leven 2

NHD 19 – Twisk 1

28
29
30
31

Oudejaarsavond

Januari 2020

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1

Nieuwjaarsdag

2

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – District NWN

3

NHD 4 – ’t Kraaienest 2

NHD 16 – ABC 2

NHD 18 – NHD 17

4
5
6

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

7

Clubavond
6 kleine tafels

8

WOC:
aanvang 13:00
Team 2, 4 en 5
6 kleine tafels

Finale 3 banden
groot, 1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

9

Clubavond 3B
4 kleine tafels

Finale 3 banden
groot, 1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

10

Finale 3 banden
groot, 1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

11

Finale 3 banden
groot, 1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

12
 13

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

14

Clubavond
6 kleine tafels

15

PK bandstoten
2e klasse

NHD 8 – ’t Centrum 2

16

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – DVOG 1

17

PK bandstoten
2e klasse

NHD 17 – De Ark 1

18
19
20

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

21

Clubavond
6 kleine tafels

22

NHD 18 – Horna 15

NHD 11 – B.C.L.

NHD 7 – Kok Metaal 1

23

Clubavond 3B
4 kleine tafels

24
25
26
27

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

WOC:
aanvang 13:00
Team 2, 3 en 5
6 kleine tafels

28

Clubavond
6 kleine tafels

29

NHD 5 – D.R.K. 3

NHD 19 – Acquit ‘83

NHD 11 – ’t Moddermannetje 5

30

Clubavond 3B
4 kleine tafels

31

NHD 9 – ’t Moddermannetje 3

NHD 16 – Het Centrum 2

Februari 2020

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
 
1
2
3

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

4

Clubavond
6 kleine tafels

5

PK bandstoten
1e klasse

6

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – VKG

7

NHD 13 – Liefhebber R.

8
9
10

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

11

Clubavond
6 kleine tafels

12

PK bandstoten
1e klasse

13

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – DVOG 2

NHD 8 – Acquit 2

14

NHD 9 – NHD 4

NHD 17 – Horna 15

15
16
17

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

18

Clubavond
6 kleine tafels

19

PK bandstoten
1e klasse

20

Clubavond 3B
4 kleine tafels

WOC:
aanvang 13:00
Team 1 en 4
4 kleine tafels

21
22
23
24

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

25

Clubavond
6 kleine tafels

26

NHD 19 – DRK 2

NHD 17 – Sarto 1

NHD 5 – Kunstgenot 1

27

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 14 – Liefhebber 22

NHD 7 – Wurf / Gebr. Kok 2

28

NHD 4 – De Opkomst 1

NHD 16 – De Ark

NHD 18 – Sarto 2

29

Maart 2020

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1
2

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

3

Clubavond
6 kleine tafels

4

Finale bandstoten
1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

5

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – De Branding

NHD 11 – D.O.E.T. 3

6

Finale bandstoten
1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

7

Finale bandstoten
1e klasse

Vrij biljarten niet mogelijk

8
9

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

WOC:
aanvang 13:00
Team 2, 3 en 5
6 kleine tafels

10

Clubavond
6 kleine tafels

11
12

Clubavond 3B
4 kleine tafels

13
14
15
16

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

17

Clubavond
6 kleine tafels

18

NHD 18 – De Ark 1

19

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – DVOG 3

20

NHD 17 – Sarto 2

21
22
23

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

24

Clubavond
6 kleine tafels

25

NHD 7 – Horna 12

NHD 4 – Team 1

NHD 9 – De Paus 1

26

Clubavond 3B
4 kleine tafels

NHD 13 – B en S 2

NHD 19 – ABC 1

27

NHD 11 – Lindeboom 2

NHD 8 – ‘t Centrum 1

NHD 16 – ’t Moddermannetje 1

28
29
30

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

31

Clubavond
6 kleine tafels

April 2020

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
1
2

Clubavond 3B
4 kleine tafels

3

WOC:
aanvang 13:00
Team 1 en 4
4 kleine tafels

4
5
6

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

7

Clubavond
6 kleine tafels

8
9

Clubavond 3B
4 kleine tafels

10
11
12
13

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

14

Clubavond
6 kleine tafels

15
16

Clubavond 3B
4 kleine tafels

17
18
19
20

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

21

Clubavond
6 kleine tafels

22
23

Clubavond 3B
4 kleine tafels

24
25
26
27

Clubavond
6 kleine tafels

Clubavond 3B
groot

28

Clubavond
6 kleine tafels

29
30

Clubavond 3B
4 kleine tafels